Krijg kristalhelder vijverwater en een gezonde omgeving voor vissen en waterplanten met onze speciale ingebouwde UV-C units voor de Clear Control drukfilter, Cross-Flow Biofill en Giant Biofill XL.
Deze units gebruiken ultraviolette straling om de cellen van groene zweefalgen en ziekteverwekkers aan te vallen en te doden. Met de meegeleverde 'Long Life' UV-C lampen, die een levensduur hebben van ongeveer 7000 branduren, kun je er zeker van zijn dat alle zweefalgen en mogelijke ziekteverwekkers worden gedood voordat het water door het filtermateriaal wordt geleid.
Met onze ingebouwde UV-C-apparaten krijgt u in korte tijd kristalhelder vijverwater en een gezonde omgeving voor vissen en waterplanten - of het nu gaat om koi- of zwemvijvers. Gebruik onze ingebouwde UV-C-eenheden voor optimaal vijverwater en een gezonde omgeving voor uw vissen en waterplanten.