De Almeria inklapbare tuinstoelen zijn modern en ideaal voor buitengebruik. Textileen wordt niet aangetast door de verschillende weersomstandigheden en het doek vormt zich perfect om uw lichaam en is luchtig tijdens de zomerhitte. Set van 2 stuks.
Wil je de zitcapaciteit van je tuinmeubelen vergroten, of gewoon twee mooie stoelen kopen voor je buitenruimte?
Dan is deze set houten stoelen precies wat je nodig hebt.
Eucalyptus is een hardhout dat bestand is tegen buitengebruik, en we hebben gekozen voor eucalyptus uit-gecertificeerde plantages in Uruguay. Het hout is al gecoat met een getinte olie om de meubels te beschermen voor buitengebruik.
Textileen is een nieuw materiaal dat ontworpen is voor buitengebruik. Textileen verslechtert niet door het weer; de stof past zich aan je lichaam aan en laat het ademen in de hitte.
De mix van hout en textilene op de zittingen geeft de lounge een aantrekkelijk, eigentijds ontwerp.
Je hoeft de klapstoelen niet in elkaar te zetten - gewoon uitvouwen en genieten!
Uruguayaans eucalyptus perfect gedroogd na het zagen, geschuurd en behandeld met een beschermende olie.
In elkaar gezet met behulp van pen- en gatverbindingen en gegalvaniseerd beslag.
-hout, dit product is vervaardigd met respect voor het milieu en garandeert duurzaam bosbeheer.
Polyester textilene (vezels met PVC-coating), UV- en weerbestendig.