Colombo METALS 500 ML Colour 3 (Fe)
Colombo METALS 500 ML Colour 3 (Fe)

Colombo METALS 500 ML Colour 3 (Fe)

16,99
Junai.nl
Shopscore(73)
16,99
€6,254-8 dagen
Laagste prijs inclusief verzending
bol.com
Shopscore(0)
19,95
Gratis4-8 dagen

Specificaties

EAN8715897259166
MerkColombo

Beschrijving

Colombo METALS 500 ML Colour 3 (Fe)

Metals 500 ml (ijzer, mangaan, kobalt, nikkel) - voor geel/groene kleuring. Metal werkt op basis van ijzer, maar bevat daarnaast ook andere sporenelementen zoals mangaan, kobalt en nikkel. Al deze metalen zijn belangrijk voor vooral de geel/groene kleuring van je koralen.

Colombo Colour 1/2/3 Toevoegingen

De typische kleurenpracht van koralen komt alleen tot volle wasdom als alle sporenelementen voldoende aanwezig zijn in het water.
Colombo heeft hiervoor 3 toevoegingen welke met bijpassende testsetjes nagemeten kunnen worden.

  • Colour 1 werkt op basis van jodium, maar bevat daarnaast ook 2 andere zogenaamde halogenen, te weten broom en fluor. Deze elementen zijn belangrijk vooral voor de roze kleuring.
  • Colour 2 werkt op basis van kalium, maar bevat daarnaast ook het element Boor; beide spoorelementen die belangrijk zijn vooral voor de rode kleuring.
  • Colour 3 werkt op basis van ijzer, maar bevat daarnaast ook vele andere sporenelementen zoals mangaan, kobalt en nikkel. Al deze metalen zijn belangrijk vooral voor de geel/groene kleuring.

De optimale waarde voor ijzer is 0,15 mg/l. De waarde kunt u testen met een irontest.